Opis Projektu

Oferta sprzedaży

Pragniesz zamieszkać na swoim i jednocześnie chcesz żyć zdrowo i ekologicznie? Chcesz w wolnym czasie uciec od smogu miejskiego a jednocześnie chcesz szybko i wygodnie przemieszczać się w kierunku centrum? Ważna jest dla Ciebie cena abyś nie musiał odmawiać sobie przyjemności? Wybierz mieszkanie na Osiedlu "3 OGRODY".

Przegląd mieszkań

Przegląd lokali użytkowych i mieszkań oraz ich usytuowanie w budynku.

Diagram z lokalami

Usytuowanie i rozmieszczenie lokali na diagramie budynku.

Lista mieszkań

Zestawienie aktualnie dostępnych lokali wraz z planem pdf do pobrania.

Przedstawione na stronie internetowej sbmnatolin.pl wizualizacje oraz modele budynków i mieszkań maja charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji.

Opis projektu

„3 ogrody” to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Waniliowej w Zamieniu. W trzech budynkach, na 4 kondygnacjach, zaprojektowano łącznie 144 lokale mieszkalne. „3 ogrody” charakteryzują się eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle sąsiadującego osiedla domów jednorodzinnych oraz otoczenia niskich budynków wielorodzinnych wkomponowuje się w architekturę małych osiedli. Wielką zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku powstaje infrastruktura, znajdzie się szkoła i przedszkole, różne obiekty usługowe. Osiedle posiada doskonałe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Dzięki powstającej trasie S7 i południowej obwodnicy Warszawy dojazd do dowolnej dzielnicy miasta nie zajmie więcej niż 15 minut. Do przystanku kolejowego Warszawa Jeziorki (pierwsza strefa biletowa) można dostać się w zaledwie 3 min. samochodem i 20 min. na pieszo! Proponujemy Państwu szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach (od ok. 40 m2 do ok. 80 m2) i atrakcyjnej architekturze. Różnorodny metraż pozwoli wybrać optymalną powierzchnię dla Państwa rodziny. Rozkłady mieszkań umożliwiają ich aranżację wg. indywidualnych pomysłów i potrzeb mieszkańców. Z naszej oferty mogą Państwo wybrać mieszkania zarówno z osobnymi kuchniami, jak i aneksami kuchennymi. Usytuowanie obiektu względem stron świata sprawia, że lokale w „3 ogrodach” będą jasne i przyjazne mieszkańcom a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. W budynku zaprojektowano wygodne podziemne garaże z pojedynczymi miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców oraz gości. Wszystkie kondygnacje „3 ogrodów” już od poziomu garażu, aż po ostatnie IV piętro, połączone są wygodnymi i cichobieżnymi windami. Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki będą wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki zamieszkania. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Wspaniała zieleń zapewni państwu wytchnienie, a plac zabaw dla dzieci stanie się doskonałym miejscem spotkań.

Lokalizacja

Zamknięte i strzeżone osiedle "3 OGRODY"  jest położone we wsi ZAMIENIE (gmina Lesznowola, powiat Piaseczyński) przy południowej granicy Ursynowa, w odległości 15 km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd do centrum odbywa się ulicą Puławską, lub Aleją Krakowską. Dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy zapewnia południowa obwodnica Warszawy A2. W niedalekiej przyszłości doskonałym uzupełnieniem lokalnej infrastruktur komunikacyjnej stanie się trasa S7 ( Puławska Bis) gwarantująca jeszcze szybszy i wygodniejszy dojazd do Śródmieścia.

Standard wykonania

 • Otoczenie
  Teren Wjazd na teren z ulicy Waniliowej. Teren ogrodzony.
  Ochrona i bezpieczeństwo Domofon przy wejściach do klatek, wejście za pomocą kodu dostępu lub klucza. Blokada wjazdu na teren przez szlaban otwierany za pomocą pilota. Budynek spełnia wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej.
  Przystosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych Obiekt został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie kondygnacje mieszkalne obsługiwane są przez windy.
  Drogi i chodniki Kostka betonowa lub betonowe płyty chodnikowe.
  Zieleń Miejsca zielone obsiane trawą, nasadzenia drzew i krzewów.
  Śmietnik Śmietniki w kubaturze budynku.
  Instalacje związane z otoczeniem budynku Instalacja domofonowa. Dziedziniec wewnętrzny oświetlony.
 • Konstrukcja i wykończenie zewnętrzne budynku
  Fundamenty Żelbetowe monolityczne.
  Konstrukcja budynku Żelbetowe monolityczne.
  Ściany zewnętrzne Ściany osłonowe murowane z porothermu o grubości 24 cm i ocieplone styropianem 12cm. Konstrukcja pod reklamę w elewacji nad wejściami do lokali usługowych.
  Stropy Monolityczne żelbetowe.
  Dach Stropodach niewentylowany izolowany papa termozgrzewalną ocieplony 20cm styropianem FS20. Dachy spadziste - konstrukcja drewniana, ocieplona wełną mineralną i pokryta blachą systemową.
 • Garaże w budynku i komórki lokatorskie
  Ściany Malowane na biało.
  Posadzki Szlichta betonowa.
  Drzwi Bramy garażowe segmentowe ocieplane otwierane automatycznie.
  Instalacja elektryczna Instalacje elektryczna z włącznik oświetleniowy.
  Komórki lokatorskie Ściany , malowane jednokrotnie na biało. Drzwi metalowe. Włącznik oświetleniowy.
 • Hole wejściowe, korytarze i klatki schodowe
  Drzwi wejściowe i przeszklenia Drzwi szklane w profilach aluminiowych, fasada słupowo-ryglowana aluminiowa.
  Posadzka Płytki gres wg projektu.
  Ściany Tynk gipsowy maszynowy, malowany.
  Sufit Systemowy podwieszany, zabudowa kasetonowa (parter).
  Instalacje Oświetleniowa, sterowana czujnikami ruchu /zmierzchowym. Oświetlenie led. Piony instalacji wodociągowej, elektroenergetycznej, centralnego ogrzewania w zamkniętych szachtach. Indywidualne urządzenia pomiarowe instalacji elektrycznych, wodociągowych i centralnego ogrzewania w zamykanych szafkach. Piony instalacji gazowej do kotłowni we wnękach.
  Wyposażenie Panel przywoławczy instalacji domofonowej. Wycieraczki systemowe. Skrzynki pocztowe oraz tablica informacyjna.
  Windy Obsługujące poziomy od I do V kondygnacji.
  Balustrady Balustrady metalowe ocynkowane wypełnione szkłem bezpiecznym.
  Schody Żelbetowe, wykończone płytkami gres wg projektu.
 • Mieszkania
  Drzwi wejściowe Antywłamaniowe.
  Posadzka Szlichta betonowa.
  Ściany Ściany działowe wewnątrz mieszkania murowane z pustaków silikatowych o grubości 8 cm. Murowane ściany działowe wewnątrz lokalu możliwe do rozebrania. Tynk gipsowy maszynowy bez malowania. W pomieszczeniach mokrych tynk gipsowy maszynowy zacierany na ostro, bez malowania.
  Sufit Tynk gipsowy maszynowy (odpowiadający kat. III).
  Parapety Konglomerat.
  Okna i drzwi balkonowe Z pięciokomorowych profili PVC, szklonych zestawami termoizolacyjnymi o współczynniku U=1,1 W/m2K, białe.
  Drzwi wewnętrzne Pozostawione otwory do montażu ościeżnic i drzwi.
  Kuchnie-instalacje Podejścia wody do urządzeń tj. zlewozmywaka, pod baterię sztorcową i zmywarkę. Podejście kanalizacyjne do urządzeń. Gniazda na ścianie „mokrej’ hermetyczne. Pozostałe z bolcem bez klapki. Gniazda elektryczne do podłączenia zmywarki, lodówki, okapu kuchennego. Wypust 3-fazowy dla kuchni elektrycznej trójfazowej zakończony puszką z kostką zaciskową, 2 gniazda do ogólnego użytku. Wypust oświetleniowy sufitowy.
  Łazienki Podejścia wody do wanny, umywalki, wc i pralki, bez białego montażu. Gniazdo do pralki. Gniazdo przy umywalce (hermetyczne). Wypust oświetleniowy na stropie oraz nad umywalką. Grzejnik drabinkowy.
  Instalacje CO Grzejniki płytowe w pokojach. Indywidualne liczniki ciepła dostępne do odczytu z klatki schodowej.Instalacje wodyInstalacja lokalowa z tworzywa sztucznego. Indywidualne wodomierze zw i cw dostępne do odczytu z klatki schodowej.
  Instalacja kanalizacyjna Piony i podejścia z tworzywa sztucznego.
  Instalacja wentylacyjna Wentylacja mechaniczna wyciągowa z kuchni i łazienki. Pozostałe pomieszczenia wentylowane pośrednio. Przystosowana do podłączenia okapu kuchennego do kanału wentylacyjnego z klapą zwrotną. W górnej części niektórych okien nawiewniki według norm.
  Instalacja elektryczna Oświetlania i gniazda wtykowe zasilane liniami kablowymi. Wypust oświetleniowy sufitowy w każdym pomieszczeniu. Gniazda wtyczkowe ogólnego przeznaczenia we wszystkich pomieszczeniach. Wypust 3-fazowy dla kuchni elektrycznej trójfazowej zakończony puszką z kostką zaciskową. Tablica bezpiecznikowa.
  Instalacje teletechniczne Gniazdo RTV-SAT (sygnał kablowy dostępny po indywidualnym podpisaniu przez mieszkańców umowy z operatorem, sygnał SAT dostępny po indywidualnym podpisaniu przez mieszkańców umowy z dostawcą i zakupie dekodera). Instalacja telefoniczna. Instalacja domofonowa. Instalacja dzwonkowa.
  Balkony, tarasy Posadzka – metoda tradycyjna - gres mrozoodporny o strukturze antypoślizgowej. Od I-V piętra balustrady metalowe ocynkowane wypełnione szkłem bezpiecznym. Tarasy pokryte deskami kompozytowymi. Rury przelewowe – na zewnątrz.